FAQ - Apostila

Co je dobré vědět o Apostile?

Mgr.Jana Švihlová, LL.M. jednatel
Mgr.Jana Švihlová, LL.M. jednatel

Konzultace, rady, doporučení, zeptejte se nás.
Volejte +420 602 276 400, 602 276 100

Apostila je nejčastěji vyžadována na veřejné listiny

Plné moci

Čestné prohlášení

recenze Apostila 01
recenze Apostila 02
recenze Apostila 03
Termín Cena Úřední překlad Poštovné
10 - 15 pracovních dnů
8.000,-kč
750,-kč za NS
DHL /FedEx

*cena již obsahuje sazbu za mezinárodní zásilkovou službu a poplatky.

Potřebujeme vždy originály listin. Můžete je nám přinést osobně na adresu sídla: Václavské náměstí 808/66
Praha 1, 110 00, Česká republika.

Můžete je také poslat poštovní cestou, kurýrem.

Dokumenty si od Vás převezmeme, je možné podepsat i prohlášení o převzetí listin. Ze strany naší společnosti je Vám poskytnutá cenová kalkulace za legalizaci – Apostilu – notářské ověření a možnou superlegalizaci.

Poplatky (kolkové známky na ministerstvech, poštovní poplatky a poplatky ambasád – budete o nich informováni průběžně). Informujeme předem, že je možné navýšení finančního poplatku na daném velvyslanectví a nebo uzavírky či nemožnosti (v rámci politických, pandemických, aj.opatření).

Společnost prohlašuje, že je pro činnost, která je předmětem této služby, dostatečně odborně kvalifikován, a že disponuje platným oprávněním k podnikatelské činnosti – živnostenským oprávněním pro předmět podnikání „Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“, a to v oborech „Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií".

JSV Překlady a tlumočení Tweet

Společnost nenese žádnou právní odpovědnost za nemožnost zajistit apostilizaci veřejné listiny nebo prodlení s jejím vyhotovením v případě neposkytnutí součinnosti ze strany zastupitelských úřadů jednotlivých zemí, ať už z důvodu vyšší moci, z důvodu opatření proti šíření nemoci Covid-19 nebo z důvodu nepřijetí listiny k superlegalizaci zastupitelským úřadem dané země nebo i jiných případů neposkytnutí součinnosti nezaviněných společnosti. V těchto případech bude termín dokončení přiměřeně posunut o dobu trvání prodlení těchto zastupitelských úřadů.

JSV Překlady a tlumočení Tweet
Apostila Anglie