Akce 04
Akce 06
Akce 05
Akce-01
Konference

Profesionální akce na kvalitní úrovni, tlumočnická technika, leadři z vysokých pozic a projev ministra financí ČR. 📌 #tlumočení#tlumočnickátechnika#mezinárodníkonference#

Reference

Soudní tlumočení v kombinaci Rumunština

Jaderná elektrárna Temelín

Je nám ctí, že se můžeme vrátit do “normálního”  režimu tlumočnických služeb. Poskytnutí soudního tlumočníka v několika jazykových variantách, objednatel Jaderná elektrárna Temelín. #soudnitlumočník#tlumočení#rumunština-moldavština#

5.května 2021 - JSV Překlady

Temelín

Advokátní kanceláře

JSV - Překlady

Akciové společnosti

JSV - Překlady

Obchodní korporace

JSV - Překlady

TLUMOČENÍ NA VELETRHU: FOR INTERIOR 10. - 13.ŘÍJNA 2019

KAZAŠSKÁ OBCHODNÍ KOMORA – V KOMBINACI RUŠTINA - ANGLIČTINA

Kazach exhibition 01 768x496 2
Kazach exhibition 03 1024x767 1

PŘEKLADATELSTVÍ V KOMBINACI DÁNŠTINA – ANGLIČTINA

GEP Czech Republic s.r.o., Termín: 1.října 2018 – 29.března 2019

GEP 300x126 1

“Ms. Černohausová has a great experience with technical translations and was quickly able to adapt to the technical environment of SMART by GEP application and by that she was able to do a more accurate translation of the IT and Industry terminology she came across translating for SMART. Apart from this, she had a great overview of the overall project – meaning she knew one part of the translation affects the other – in terms of exact vocabulary she used. She also knew many small Danish Langue specific nuances that made the overall translation very Danish like and will be appreciated by Danish native SMART by GEP application users.”

GEP Ivona

TLUMOČENÍ: NĚMECKO – INGOLSTADT 4.-8.ČERVNA 2018, a 18.-22.ČERVNA 2018

rieter logo

Společnost Rieter CZ s.r.o., který je předním světovým výrobcem strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl. Najala si naše služby – tlumočení v německém jazyce. Tlumočnice na německý jazyk paní Romana Krausova-Hušková.

Rieter 01
Rieter 02 300x169 1

13.PROSINEC 2017

10.LEDNA 2017

Cinska delegace v Praze

Společnost Gebauer a Griller, přední výrobce automobilových součástek, se sídlem v Rakousku, si najala naše služby – tlumočení v čínském jazyce. Po dobu dvou měsíců jim budeme plně k službám v tlumočení, v podniku a k začlenění čínských kolegů do týmu. Uvítali jsme je na pražškém letišti s tlumočnicí, paní Karolínou Trtíkovou.

公司葛鮑爾一灸烤,總部設在奧地利汽車零部件的領先製造商聘請我們的服務中國語翻譯。在兩個月的時間,我們將全面詮釋企業的整合和中國同事的服務團隊。我們歡迎他們的,卡羅琳夫人Trtíková解釋布拉格機場。

Email
Print
WhatsApp
Facebook