Naučíme Vás efektivně rusky

Odhodlání ke studiu je krokem prvním. Jak dosáhnout těch nejlepších výsledků vašeho jazykového studia, vám poradíme my. Při kurzech ruštiny vyznáváme tyto priority:

  • Výborné zvládnutí nejdůležitějších znalostí a návyků
  • Časté procvičování konverzace
  • Důraz na užívání jazyka v praxi před gramatikou
  • Individuální přístup (výuka ruského jazyka pro jednotlivce)
  • Úsilí ze strany studujícího

Ruštinu naučíme také Vás!

Neřešíme věk ani nějaká jiná omezení, spolupráci navážeme s každým studentem. Zajistíme výuku ruštiny v Praze i v nejzazších místech České republiky jak pro předškolní děti, tak pro školní děti, pro středoškolské studenty, vysokoškoláky i běžnou veřejnost. Individuální výuku ruštiny i skupinovou výuku pro právnické subjekty vám můžeme též nabídnout.

Výuka ruštiny - ceník

Skupinová výuka < 5 osob

Jak se zaregistrovat na naše hodiny ruštiny

Lekce ruského jazyka v Praze ani jinde v republice už nehledejte a obraťte se rovnou na nás. Navrhneme vám skvělé řešení a přizpůsobíme se vašim časovým požadavkům. Vše záleží na cílech, které si určíte. My se vám budeme věnovat v požadované míře během celého školního roku.

Osobní pohovor a vstupní test se uskuteční vždy na začátku naší spolupráce. Na základě jejich výsledků zaměříme jazykovou výuku přímo na vás. Samozřejmě, že se domluvíme na intenzitě kurzu, místě, kde se bude konat výuka, učebnicích, učebních, pomůckách i samotném rozvrhu.
 
Výuka ruského jazyka blog.