Německý text ve staré kronice

Naučte se dobře německy!

Dnešní doba si žádá znalost cizích jazyků. Potřebujeme je nejen k práci, cestování, pobytu v zahraničí, ale třeba i ke sledování filmů v originálním znění. Jedním z těch nejdůležitějších se pro nás stal německý jazyk. Víte, že němčinou hovoří asi 200 miliónů lidí na celém světě?

Když se odhodláte ke studiu, máte již napůl vyhráno. Důležité j chtít, se vším ostatním vám pomůžeme my. Na našich kurzech německého jazyka dbáme především na individuální přístup ke studentům, na časté procvičování konverzace a užití v praxi před gramatikou.

Pro skvělou jazykovou přípravu v němčině jsou výborní učitelé nenahraditelní. Naši lektoři mají dostatečnou praxi, jsou komunikativní a učební látku předávají zábavnou formou. V hodinách se s nimi nudit nebudete. A to vás ani nemusí rozesmávat vtipy ve schwyzerdüütsch – tak se mluví ve Švýcarsku a filmy v této řeči vysílané v německé televizi musí mít titulky.

Hodiny němčiny pro mladší i pokročilé

Nezáleží na vašem věku, se studiem můžete začít kdykoli. Výuku (skupinovou, individuální) nabízíme v Praze i na dalších místech republiky, pro děti předškolní, školní, studenty středních a vysokých škol i pro ostatní veřejnost. Dokážeme se zaměřit přímo na vaše potřeby, ať už se jedná o cestovní ruch, informační technologie a jiné obory.

Obsah a průběh německých kurzů vybereme dle výsledné skupiny a oborového zaměření. Můžete si proto vybrat výuku němčiny „šitý na míru“, individuální přípravu německého jazyka nebo lekce německého jazyka pomocí Skype. Biflovat se všech zhruba 400 tisíc německých slovíček však rozhodně nebude třeba.

Již nemusíte hledat probíhající lekce německého jazyka, jsme tu my, tak neváhejte a kontaktujte nás (a zkuste také popsat, jaké jsou vaše zkušenosti s výukou němčiny).  Přizpůsobíme se vašim požadavkům a nabídneme vám ideální řešení. Záleží na vás a na vašich cílech. Budeme se vám věnovat, jak dlouho to bude třeba.