Vylepšujeme pro vás web JSV

Chceme, abyste se na našich webových stránkách cítili příjemně, dobře se orientovali a rychle našli vše, co potřebujete. Zároveň si uvědomujeme, že web je živým organismem, o který musíme neustále pečovat. Koronavirová pauza se tak pro nás stala vítanou příležitostí k rozvoji a zlepšení internetových stránek Translation-interpreting.cz. Podívejte se, jak je krmíme, venčíme, čistíme, hřebelcujeme…

Revize úvodní stránky

Homepage webu má být jeho výstavní skříní. U nás teď na ní najdete stručný přehled novinek a aktualit, můžete si okamžitě objednat vyřízení apostily nebo nás rychle kontaktovat s jakýmkoliv dotazem. Samozřejmostí zůstává stručný přehled našich služeb a důvodů, proč si ke spolupráci vybrat právě nás. Je to rychlost, přesnost, dostupnost… a víte co, podívejte se raději sami.

Širší záběr překladatelské činnosti

Nabobtnávání webu jde ruku v ruce s navyšováním rozsahu naší překladatelské činnosti. Nejedná se pouze o nové jazyky, ale také o počet specializovaných dokumentů, které teď přeložíme. Kromě matričních dokumentů pro vás zařídíme i překlad obchodních listin (např. výpis z trestního rejstříku) či policejních a lékařských zpráv. To vše teď na našem webu lehce najdete na jednom místě.

Kompletní apostila a superlegalizace

Značných změn doznala stránka o apostile. Povýšila na hlavní sekci webu a shrnuje poptávku zajištění apostily i odpovědi na důležité otázky kolem tohoto procesu. Jednotlivé podstránky se podrobně věnují podmínkám při vyřizování apostily na příslušných ministerstvech (spravedlnosti, zahraničních věcí, školství atd.). Stejně jako apostila narostla také část webu věnovaná superlegalizaci.Přehledná poptávka

Na maximální zjednodušení procesu nezávazné objednávky jsme se zaměřili v sekci Poptávka. Do praktického formuláře (individuálního pro překlad a tlumočení) stačí vložit všechny potřebné informace a poté odeslat. V nejkratší možné době po obdržení poptávky zájemce kontaktujeme. Novinku představuje i sekce Platba. Velice pragmaticky shrnuje možnosti platby za naše služby, tzn. na bankovní účet, hotovostně, platební kartou nebo bitcoiny.

Na kontaktu nám záleží

V rámci představení nového uspořádání sekce Kontakt se sluší zmínit o další velké inovaci, kterou se snažíme o co nejlepší dostupnost zákazníkům. Jedná se spuštění chatovací aplikace skrze Facebook komunikátor – objevuje se na všech sekcích webu vpravo dole. Napište cokoliv, na co se potřebujete zeptat, a my vám takřka obratem odpovíme.

Reference a jiná zábava

Do sekce Reference jsme zařadili představení naší firmy JSV, nejčastěji kladené dotazy (FAQ) a přehled dalších služeb (které se už nevešly do hlavních částí). Ukázky naší práce jsme přehledně rozdělili podle zaměření klientů (akciové společnosti, advokátní kanceláře, společnosti s ručením omezeným).

A svěžího refreshe se taktéž dočkal Magazín, ve kterém se právě nacházíte. Líbí se vám?