Adresa naší firmy na Google.com.

Nový kontakt, událost dne a naše další novinky (3. čtvrtletí 2017)

Podzimní týdny se pojí s návratem do práce a do školních lavic. Možná jste se i vy znova pustili do učení cizích jazyků, možná i vy ve vaší firmě řešíte zvýšené množství překladů, dokonce podnikáte zahraniční služební cesty a potřebujete během nich tlumočení. Pro všechny takové případy je tady společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. Portfolio našich služeb je skutečně široké.

Připomeňme si, co nového jsme pro vás v posledních třech měsících připravili.

Novým nátěrem jsme oživili sekci Kontakt. Nyní tam díky oknu StreetView z vyhledávače Google uvidíte přesně, kde se nachází naše kancelář, aktualizovali jsme i provozní dobu. Pořád zůstává v platnosti, že mimo otevírací hodiny kanceláře nás můžete kdykoliv kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo skrze službu Skype.

Otevřete magazín JSV a čtěte

V našem on-line magazínu se vás neustále snažíme inspirovat a motivovat v oblasti výuky jazyků. Víme, že vydržet někdy bývá hodně těžké, proto můžete na téma „studium jazyka co nejefektivněji“ najít různé rady v článcích 5 tipů, jak rychle zlepšit svou znalost cizího jazyka a 5 tipů jak vydržet při výuce cizího jazyka.Jazyky však nejsou jenom o učení, ale též o zábavě a zajímavých souvislostech. Přečtěte si, jak se vyvíjela současná francouzština, kolik má slov, proč je jazykem diplomatů a další zajímavosti o francouzském jazyce. Možná se budete divit, jak je litevština starobylou řečí. My vám představíme i další mimořádně staré jazyky – a rozhodně mezi nimi není angličtina, která je naopak jedním z nejrozšířenějších způsobů komunikace současnosti. Objevte nejpoužívanější jazyky světa v trochu jiných souvislostech.

Poučte se, jakou událost si dnes připomínáme

Jistě jste si už na našich stránkách všimli „Události dne“, malé aktuality v pravém sloupci, kde každý den informujeme o nějakém významném světovém datu.

O tom, že posíláme dárečky nemocným dětem na onkologickém oddělení pražské nemocnice v Motole, se už tolik nezmiňujeme. To by přeci mělo být samozřejmostí.

Využijte toho, že jsme vám neustále k dispozici. Máte-li obecný dotaz o naší společnosti a nenajdete ho na internetových stránkách, zkuste ještě sekci odpovědí na nejčastější otázky (FAQ). A mrkněte občas i na náš facebookový profil, pravidelně aktualizovaný a vylepšovaný.