Paříž a Eiffelova věž

Naučte se s námi francouzsky, comprenez-vous?

Paříž. Filmy s Louisem de Funesem a Jeanem Paulem Belmondem. Dovolená na Azurovém pobřeží. Mont Blanc. Společnosti Renault, Veolia, Michelin. Král slunce Ludvík XIV., Napoleon, Tři mušketýři, Bídníci, Jules Verne i Michel Platini. To všechno jsou pojmy a osobnosti spojené s Francií. Chcete jim opravdu rozumět?

V dnešní době je znalost francouzštiny velmi důležitá. Potřebujete ji nejen k práci, cestování, pobytu ve Francii, ale také ke sledování filmů v originálním znění. Naše agentura je tady proto, abychom vám kvalitní výuku francouzštiny zajistili.

Začněte studovat francouzsky

Odhodlat se ke studiu francouzského jazyka je prvním důležitým krokem, který musíte učinit. S tím ostatním už vám pomůžeme my. Během kurzů je důležité vaše úsilí a snaha se zlepšovat, to je polovina úspěchu. My k tomu přidáme osobní přístup, důraz na používání jazyka v praxi před gramatikou, zaměření na dokonalé ovládání základních návyků a znalostí a důsledné procvičování konverzace.

Perfektní jazyková výuka francouzštiny si žádá i výborné učitele. Jací jsou naši lektoři? Především jsou velice komunikativní a nechybí jim dostatečná praxe. Jejich hodiny probíhají zábavným způsobem, nestane se vám, že se budete nudit.

Ba právě naopak.

Pro koho jsou naše kurzy francouzského jazyka

Myslíte si, že studium francouzštiny je podřízeno věku? Omyl! Začít můžete kdykoli, stačí jen chtít! Nejste z Prahy? Nevadí, naše výuka probíhá i na jiných místech republiky. Naše služby jsou určeny pro předškolní děti, školáky, studenty středních a vysokých škol, ale i ostatní veřejnost. Máte možnost vybrat si mezi skupinovou či individuální výukou.

Francouzskou jazykovou přípravu vám přizpůsobíme dle vašich potřeb, zaměříme se daný obor či lidskou činnost včetně managementu, informačních technologií či účetnictví. Vybereme obsah a průběh jazykových kurzů francouzštiny, aby vám vyhovoval (individuálně, pro jednotlivce a malé skupiny, vyučování pomocí Skype).

Francouzsky rychle a hravě

Jsme tu pro vás, již není třeba poohlížet se jinde po probíhajících lekcích francouzského jazyka. Vašim časovým požadavkům se plně přizpůsobíme a předložíme vám to nejlepší řešení. Vy určíte, jakých cílů chcete dosáhnout, a my se vám dle toho budeme plně věnovat.