Deset způsobů, jak ušetříme vaše peníze a čas

10 způsobů, jak vám ušetříme čas a peníze

Svět jazyků je velký. My vám pomůžeme s tím, abyste se v něm neztratili. Je spousta důvodů proč se obrátit právě na nás. Jasně, můžeme napsat, že naše překlady jsou špičkové, termíny rychlé a ceny přijatelné. To ale píše kdekdo. Proč tedy my? Díky nám navíc uspoříte čas i peníze. A to se v dnešní hektické době počítá.

1. Nenutíme vás

Nejste si naší kvalitou jisti? Nekupujte zajíce v pytli. Je možný i překlad na zkoušku. A potom se rozhodněte. Nevyhodíte ani korunu navíc.

2. Nepřešlapujeme na místě

Neustále rozšiřujeme naše služby, abyste vše našli na jednom místě a nezdržovali se hledáním na jiných webech. Nedávno jsme například začali s překlady čečenštiny a kyrgyzštiny.

3. Nelpíme na pravidlech

Při výuce jazyků se přizpůsobíme vašim potřebám a možnostem. Potřebujete se učit z domova? Žádný problém. Máte na tlumočení během důležité akce omezený rozpočet? Najdeme řešení. Vždy a všude.

4. Nemachrujeme

Nepotřebujeme to, neboť nás ctí vysoká odbornost. Naši překladatelé a tlumočníci jsou specialisty v jednotlivých oborech. Samostatné odborné korektury už nemusíte řešit.

5. Neklameme

Spolehlivost a nepřetržitý servis, to jsou přesně ty důvody, proč si zvolit k tlumočení, překládání či jazykové výuce právě nás. Na čem se jednou domluvíme, to platí.

6. Neděláme věci napůl

Váš překlad vypilujeme, bude perfektní. Vytváříme korektury gramatické, terminologické i stylistické. Vše na jednom místě, od A do Z a za jednu cenu. Další subdodavatele je zbytečné hledat.

7. Neschováváme se

Jsme vám k dispozici na telefonu nebo mailu 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Cokoliv vás napadne, že je ještě třeba v zakázce dořešit, obratem zařídíme. Stačí nás kontaktovat.

8. Nezpomalujeme

Nebaví vás čekat? Koho by bavilo… čas jsou přece peníze. Vaše objednávky vyřizujeme hned, důraz klademe na každý detail.

9. Nelžeme

Když něco slíbíme, také to splníme. Dodržujeme dané termíny. A stojíme si za tím, co děláme. Od nás žádné výmluvy neuslyšíte.

10. Nenatahujeme vás

Naše ceny vás mile překvapí. Nejsou nejnižší na trhu, avšak plně odpovídají kvalitě naší práce. V celkovém součtu tedy nakonec ušetříte.