Darujte něco užitečného od JSV.

Vánoce se blíží, věnujte jedinečný dárek od JSV

Ač se do zdá neuvěřitelné – zvláště s ohledem na nekonečná vedra, která panovala ještě před několika málo týdny – Vánoce už skoro klepou na dveře. To, že pár týdnů u stromečku zazvoní Ježíšek, otevírá také jednu důležitou otázku: jaké dát svým blízkým, přátelům či obchodním partnerům za dárky? I s touto delikátní záležitostí vám společnost JSV umí poradit.

Věnujte něco zajímavého, originálního a zároveň hodně užitečného, věnujte poukaz na naše služby. Nabízíme širokou paletu činností v oborech jazykového překladatelství, tlumočnictví a výuky, máme dostatek zkušeností a působíme na území celé České republiky.

Jazykový kurz i překlad jako vánoční dárek

Dárek pro manžela? Něco pro manželku? A co dát dětem? Čím překvapit strýčka? A ještě tady jsou obchodní partneři, zaměstnanci, strýčkové, tetičky a kamarádi… Vymýšlet každý rok něco nového zní jako neřešitelný úkol, ovšem jazykový kurz může být skutečně to pravé. Stačí si vybrat jazyk (např. angličtinu, francouzštinu, ruštinu nebo třeba čínštinu), rozsah (počet lekcí) a typ výuky (individuální, skupinová, pro zaměstnance) a požadavky poslat na náš e-mail. Všechno ostatní už zařídíme.Stejně vděčné jsou vouchery na překladatelské a tlumočnické služby. Znamenitě se hodí jako firemní dárek zaměstnancům, spolupracovníkům, zákazníkům i pro obchodní partnery. Stačí si jen rozmyslet, jak vysokou finanční částku na takový dar chcete ze svého rozpočtu vyčlenit. Máte-li ho poněkud napnutý, žádný problém: váš dárkový kupón obdarovaný použije na doplacení vybraných služeb.

Jazykové služby rozbalíte pod stromečkem

Není nutné se ani omezovat jenom na učení, překládání a tlumočení, děláme toho daleko více. Ve formě vánočního dárku se bude netradičně vyjímat kupón na jazykovou lokalizaci webových stránek, jazykovou korekturu, obchodní asistenci, zajištění apostily nebo soudní tlumočení. Využijte znalosti zájmů a potřeb lidí ve vašem okolí a dejte jim dárek ušitý přesně na míru.

S objednávkou vánočních dárků se na nás obracejte s důvěrou až do chladných prosincových dní. Nezapomeňte, že Štědrý den bude letos už v pondělí 24. prosince 2018! I kdybyste si vzpomněli až na poslední chvíli, my vás v bryndě nenecháme.

Přejeme co nejšťastnější ruku při výběru vánočních dárků!