Přečtěte si novinky v JSV za 2. kvartál 2017

Poptávky, esperanto a naše další novinky (2. čtvrtletí 2017)

Čas se řítí neúprosným tempem a máme tady polovinu roku 2017. Ve společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. se vše, co děláme, snažíme vytvářet s důrazem na spokojenost klientů. Vzpomeňte si rekapitulaci prvního čtvrtletí, ve kterém jsme pro vás připravili nové, lepší prostory naší kanceláře, rozšíření portfolia jazyků či novou službu superlegalizaci (vyšší ověření listin).

Co nového a zajímavého jsme nachystali v období mezi dubnem a červnem?

Na našem webu si nyní ve zbrusu nové sekci „Poptávka“ můžete spočítat přibližnou cenu vaší zakázky. Stačí vyplnit několik údajů, které nám přiblíží, co vlastně potřebujete, přidat kontaktní údaje a odeslat. Během krátké doby od nás dostanete předběžnou cenu, ať už se jedná o překlad, tlumočení či jiné služby.

Výukou jazyků s námi neprohloupíte

Hodně užitečný pro vás může být náš nový přehled „10 způsobů, jak vám ušetříme čas a peníze“. Ukážeme vám v něm, že zákaznický přístup nemusí být jen prázdné marketingové heslo, pro nás se naopak stal pevnou součástí našich služeb a jejich poskytování. Nedělat věci napůl, neslibovat nesplnitelné, dodržovat termíny či nikoho nenutit by přeci mělo být samozřejmostí…

magazínu se vám neustále snažíme přinášet co nejvíce praktických rad, tipů a zkušeností. Za poslední tři měsíce jste se například mohli dozvědět o způsobech využití tlumočnické techniky, seznámit se s nejrozšířenějšími jazyky na světě nebo nahlédnout do tajů esperanta, nejznámějšího umělého jazyka planety.

Jsme vám neustále nablízku, využijte toho.

Chcete-li se nás na cokoliv zeptat, zkuste nejprve sekci odpovědí na nejčastější dotazy (FAQ), kdykoliv nás samozřejmě můžete kontaktovat ve výše uvedené sekci Kontakt. A nezapomeňte se ani podívat na náš facebookový profil, pořád se tam děje něco užitečného.