Platby, reference a naše další novinky (3. čtvrtletí 2019)

Pojďte, budeme závodit, kdo první doběhne do cíle!“ Takto podobně někdy vypadá přetahování firem o co nejlepší pozici na trhu. Hlavně rychle, být všude první, co nejdříve! My volíme opačný přístup. Na prvním místě je pro nás kvalita, postupné rozšiřování služeb a zlepšování zákaznického servisu. Důkazem budiž ohlédnutí za naší činností v posledních třech měsících.

Připomeňme si ve stručnosti novinky a zajímavosti v podání společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. mezi červencem a říjnem 2019.

Čím více jazyků umíš přeložit, tím více jsi překladatelská agentura

Ať už jsou vaše zadání překladů sebenáročnější, umíme vám vyhovět. Chápeme totiž, že v současné dramatické, globalizované epoše můžete pracovat v podstatě s jakýmkoliv jazykem. Svět není pouze angličtina, ale též kupříkladu tongština, xhoština či rotumanština. Že jste o nich v životě neslyšeli? Není problém, přeložíme. A až za pár dní budete muset řešit překlad z jazyka tagalog, víte, kam se obrátit.

Půvabné tlumočení a překládání For Interior

Kvalitu našich služeb a jazykový servis si vyzkoušela například Obchodní komora Kazašské republiky na veletrhu For Interior. Uskutečnil se od 10. do 13. října 2019 na pražském výstavišti v Letňanech. Překladatelky Anna Rusyna a Elena Lifanteva tlumočily mezi ruštinou, angličtinou a češtinou jako divé ke spokojenosti všech.Našimi skvělými zákazníky se rádi chlubíme

Nezůstalo však jenom u kazašské obchodní komory, řady našich klientů se v poslední době značně rozšířily o další jména. Jenom namátkou jmenujme advokátní kanceláře Brož & Sokol & Novák s.r.o., AK Hanzlík & Partneři či Frank Bold Advokáti, s.r.o., dále akciové společnosti SK Slavia Praha fotbal, Alpiq nebo Krupa Global Investments, ale také „eseróčka“ jako Skaista, BeerBike a Edifice. Na ucelenější přehled našich zákazníků se podívejte do podsekce Reference.

Způsob platby si u nás vybere každý

Kde je zákazník, tam musí být finanční úhrada za realizované služby. Možnosti plateb jsou v současnosti široké a my se aktuálnímu trendu snažíme přizpůsobit. U nás můžete platit přes bankovní účet, hotově (přijímáme platební karty), na fakturu (firmy a právnické osoby), bitcony i online (platební brána, paypal). Podrobnosti si přečtěte v podsekci Platba.

Superlegalizace bez problémů a na výtečnou

Rádi bychom ještě připomněli naše kompletní služby v oblasti zajišťování apostily a superlegalizace. Na zastupitelském úřadě daného státu probíhá:

Úřady u různých dokumentů požadují řadu úkonů, proto stojí za to obrátit se na nás. Ušetříme vám spoustu času, starostí i financí.

To je ostatně hlavní cíl naší práce. Přejeme hezké a co nejméně hektické předvánoční období.