Do Vánoc 2017 jsme takřka dosupěli, ale s radostí.

Vánoční dárky a naše další novinky (4. čtvrtletí 2017)

Rok 2017 je minulostí. Jeho poslední tři měsíce se pro nás nesly ve znamení plné pracovní vytíženosti – předvánoční nasazení ve všech oborech se zkrátka přeneslo i na nás. A tak jsme překládali novoroční přání, pomáhali s organizací konferencí a vánočních setkání, dělali spoustu korektur nových katalogů a připravovali naše studenty na pololetní jazykové zkoušky. Bylo toho však ještě mnohem více.

Podívejte se ostatně do sekce věnované našim rozsáhlým referencím. Paní Hana Vrbatová z poradenské společnosti Clever People se tam o našem soudním překladu thajštiny vyjadřuje jednoznačně: „Výborná komunikace ze strany JSV a zařídili prakticky nemožnou službu za krátkou dobu!” Děkujeme za takovou pochvalu.Čerpejte zábavu i poučení v magazínu JSV

V internetovém magazínu vám každý měsíc přinášíme poctivou porci užitečných článků ze světa překladatelství. Radíme vám například, jak co nejefektivněji a nejzábavněji studovat zahraniční jazyky:

Postupně představujeme jednotlivé světové jazyky:

Vysvětlujeme, co se skrývá za některými našimi méně známými činnostmi:

Stanete-li se našimi přáteli na Facebooku, dozvíte se vždy včas, kdy se v magazínu objeví nový článek. A zjistíte také celou řadu dalších důležitých informací ze života JSV International Assistant Service s.r.o. Není ani tak důležité, jedná-li se o nové firemní propisky, o podporu natáčení vzpomínek válečných veteránů nebo o finanční dar projektu „Obědy pro děti“ českým rodinám s nedostatkem peněz na stravné pro své děti…

PF 2018

Nezapomeňte se vždy podívat i do našeho ceníku, který průběžně aktualizujeme a rozšiřujeme. A věřte, že se neustále snažíme vyladit ho tak, aby poměr cena/výkon pro vás vycházel v naší agentuře co nejlépe.

Právě poselství v předcházející větě je asi to nejdůležitější novoroční přání, které vám může dát. Těšíme se na spolupráci i v roce 2018.

Ať se ve světě jazyků neztratíte!