V rámci řízení time managementu myslíme i na oddech.

Proč na zahraničních cestách využít time management

V dnešní uspěchané době získává obor zvaný time management na stále větší důležitosti. Zabývá se tím, jak lépe pracovat s časem a jak stihnout co nejvíce věcí v náležité kvalitě i bez zničujícího stresu. Týká se to rozhodně také zahraničních návštěv v České republice nebo naopak Čechů v zahraničí. V takovém případě je dobré obrátit se na odborníka, který zajistí řízení aktivit v cizím jazyce.

Pokud tedy chcete na vaše zahraniční obchodní partnery či potenciální zákazníky udělat dojem, nechte si time management zajistit. Nabízíme nejen jazykovou výuku či tlumočení, ale také komplexní servis pro zahraniční návštěvníky. Ve výsledku ušetříte finance a nervy, partneři budou díky našim dlouhodobým zkušenostem a kontaktům agentur spokojeni. Všichni získají spoustu času.

Co všechno patří do cizojazyčného time managementu

Buďme trochu konkrétnější. Co pro vás (a za vás) v rámci time managementu uděláme? Vezměme to od začátku – realizujeme zajištění případných víz, objednání letenek, vyzvednutí hostů na letišti, rezervace hotelu, restaurace, zasedací místnosti, baru nebo klubu, služby osobního nákupu a donášky…Nezapomínáme ani na příjemné trávení volného času. Dávají-li vaši hosté přednost kultuře před sportem, seženeme pro ně vstupenky do divadla, muzea či na koncert. V opačném případě rezervujeme tenisové kurty, bazén nebo golfové hřiště. Problémem není ani prohlídka pamětihodností města či přírodních krás s profesionálním průvodcem.

Při zajišťování těchto služeb je samozřejmě nutná úzká spolupráce klienta s agenturou. Ta musí znát nejen finanční možnosti zadavatele, ale i délku a účel pobytu, věk, zájmy či počet zahraničních návštěvníků. Čím více vaše klienty poznáme, tím lépe.

Time management na vaší služební cestě

A jak vám budeme užiteční v případě vaší služební cesty? V oblasti time managementu zvládneme prakticky všechno. Od osobní asistence při cestách a tlumočení přes plánování letů, rezervace ubytování a restaurací a pronájem vozidel až po cestovní plány a itineráře. Postaráme se o všechny typy víz, včetně případného prodloužení. Navíc vám v konkrétním místě můžeme doporučit zajímavé památky, slavnosti a kulturní, sportovní či společenské akce.