U nás získáte nejlepší překladatelské a tlumočnické služby.

7 důvodů, proč si k překladům a tlumočení vybrat JSV

Ctrl C a Ctrl V? To umí každý. My opravdu překládáme. A nemáme rádi ani okopírované fráze. Raději vám ukážeme, proč si ke spolupráci skutečně zvolit nás.

1. Všechny jazykové služby najdete na jednom místě

Někdo tomu říká komplexní servis, my se jednoduše snažíme nabídnout vše, co s překládáním, tlumočením, výukou cizích jazyků a obchodní asistencí souvisí. Díky tomu nemusíte poptávat tlumočníky v jedné agentuře, zajištění konferenční techniky ve druhé a lokalizaci webových stránek ve třetí.

Výhoda pro vás: Ušetříme váš čas i starosti s komunikací s různými dodavateli.

2. Ovládáme jazyk, který přesně potřebujete

Celá řada agentur se soustředí na omezenou skupinu několika jazyků (tj. těch světových), překladatelé na volné noze ani nemluvě. Naše široké jazykové portfolio zahrnuje i jazyky, užívané stovkami miliónů lidí na celém světě (např. čínština, arabština), ale též různé, méně používané jazyky (rumunština, thajština atd.)

Výhoda pro vás: Pomůžeme vám s porozuměním jakékoliv hatmatilce.

3. Našli jste prověřenou firmu

Stojí za námi pořádný kus práce. V oboru působíme dlouhou řádku let, zkušenosti sbíráme už od roku 2009. Na vzorové reference se ostatně podívejte sami.

Výhoda pro vás: Nestane se vám, že v polovině rozpracované zakázky se po nás slehne zem.

4. Spolehnete se na nás

Profesionalita už je v dnešní době slovo téměř zprofanované, my si však na ní stále zakládáme. Bez dodržování slibů bychom neobstáli sami před sebou, natož před našimi zákazníky. Spolehlivost jsme si vytýčili jako jeden ze základních principů naší společnosti.

Výhoda pro vás: Bude se vám krásně usínat, neboť úplně zapomenete na význam slova „nedodáno“.

5. Deadline pro nás není smrtelný

Se spolehlivostí úzce souvisí dodržování termínů. Přísně dbáme na to, abychom všechny zakázky odevzdali včas. Vašim časovým požadavkům se pružně přizpůsobíme, zvláště během práce na rozsáhlejších projektech. Umíme pracovat velice rychle, ale zároveň kvalitně.

Výhoda pro vás: Nemusíte se pořád ptát „Kdy už to bude?“, protože odpověď znáte. Do dohodnutého data.

6. Jsme vám pořád nablízku

V minulém roce jsme hodně pracovali na tom, aby naše dostupnost klientům byla maximální. Proto máme k dispozici kancelář v Praze, na telefonu jsme prakticky nonstop, na e-maily odpovídáme obratem, ke komunikaci lze využít Skype.

Výhoda pro vás: Neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv potřebujete a hned se s námi spojíte.

7. Ušetříte

To nejdůležitější na konec: naše ceny jsou opravdu příznivé. Srovnávejte s ostatními agenturami, počítejte, kalkulujte – stejně se doberete ke stejnému tvrzení. Naše ceny jsou opravdu příznivé.

Výhoda pro vás: Za menší peníze máte pořád stejnou kvalitu.