Novinka: Překládáme také čečenský a kyrgyzský jazyk

Širokou nabídku překládaných jazyků aktuálně rozšiřujeme o čečenštinu a kyrgyzštinu. Disponujeme rodilými mluvčími, proto očekávejte rychlý a kvalitní překlad bez chyb, včetně dodržení lokálních specifičností.

Možná jste se přesvědčili na vlastní kůži, že najít překladatele pro čečenský či kyrgyzský jazyk není právě snadné. Opravdu, moc jich na našem trhu neexistuje. Přeci jen, např. překlad do angličtiny dnes zvládne skoro každý, ale specialitky typu překládání do čečenštiny a kyrgyzštiny jen tak neseženete.

Zkuste to u nás, s překladem v čečenštině nebo kyrgyzštině se rádi pomazlíme.

 

Kde se domluvíte čečensky a kyrgyzsky

Cecenska vlajkaČečenština se řadí do vajnachské větve kavkazské jazykové rodiny, podobá se inguštině. K zápisu se nejvíce používá cyrilice, ale také latinka. Hovoří se s ní především v Čečensku, autonomní republice Ruské federace v oblasti severního Kavkazu.

Kyrgyzska vlajkaKyrgyzština patří mezi západoturkické jazyky. Zapisuje se cyrilicí (dříve arabským písmem a latinkou) a připomíná hlavně kazaštinu či ujgurštinu. Mluví se s ní prakticky jen v Kyrgyzstánu, hornatém státu ve střední Asii (198 500 kilometrů čtverečních, 5 a půl miliónů obyvatel, hlavní město Biškek).

Co v čečenštině a kyrgyzštině přeložíme

Připravíme pro vás překlad menších (e-maily, smlouvy, rodné listy, životopisy apod.) a větších (knihy, učebnice, technické návody apod.) dokumentů v kyrgyzském i čečenském jazyku. Zachováme jejich formátování a design, dodáme titulky, zajistíme lokalizaci internetových stránek, vypracujeme veškerou grafiku prezentací, dodržíme stylizaci.

V čečenštině i kyrgyzštině přeložíme jakýkoliv druh a rozsah textů od standardních přes soudní a notářské až po speciální z rozmanitých oborů. Zajistíme překlady pro veřejné zakázky, potravinářský a chemický průmysl, výkresy, manuály, vědecké práce nebo odborné studie. Naši odborníci se orientují ve finančnictví, bankovnictví a pojišťovnictví, informačních technologiích, marketingu, obchodním právu atd.

Potřebujete-li cokoliv přeložit do (nebo z) kyrgyzského, případně čečenského jazyka, neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme krátké termíny v závislosti na rozsahu a náročnosti (běžné texty zvládneme do 3 pracovních dnů, umíme též expresní překlad). Využijte výhodných cen s množstevními slevami (přes 20 normostran je sleva 10 % a přes 50 normostran je sleva 15 %).