Máme radost, že vám děláme radost.

Co máte nejraději u nás na webu ve druhé polovině roku 2018

Jsme rádi, že web Translation-interpreting.cz hojně a pravidelně navštěvujete. Svědčí to nejen o vašem zájmu a přízni, ale také o důvěře, kterou v jazykovou agenturu JSV International Assistant Service s.r.o. vkládáte. Podle statistik snadno vyfiltrujeme nejpopulárnější obsah našich internetových stránek – o jaký se jednalo v období červenec až prosinec 2018?

Obchodní jednání a asistence

Není náhodou, že naše služby během obchodních jednání v posledních měsících přitahují zvýšenou pozornost. Mezinárodní obchod jenom kvete a mít perfektně zajištěný servis během důležité schůzky s významným obchodním partnerem je snem každého ředitele. My nabízíme tlumočení, mezinárodní cestovní asistence, plánování a zařizování obchodních cest, vyřízení a doprovod na služební cestě, zajištění víza, rezervace letenek, hotelů, limuzín a jiných přidružených služeb atd.

Překlady anglického jazyka

Stálici v naší nabídce tvoří překlady do anglického jazyka – a tomu také odpovídá čelní pozice příslušné sekce, věnované překládání z (a do) anglického jazyka. Její návštěvníci se chtějí přesvědčit o naší profesionalitě, kvalitě, rychlosti i rozumných cenách. Přesně to vám můžeme s hrdostí nabídnout: špičkového překladatele Martina Hrenčína, texty vytvořené s citem pro detail i souvislosti, svižné dodací termíny a potěšující ceny.

Magazín JSV

Každý se rád baví a každý se rád dozví něco zajímavého. To vysvětluje oblibu našeho online magazínu, ve kterém si každý měsíc můžete přečíst několik nových článků ze světa překládání, tlumočení, výuky a dalších jazykových služeb. Všechny příspěvky jsou otagované a navíc rozdělené do kvarteta rubrik Deník, Rady a tipy, Služby a Zajímavosti, proto se v nich rychle zorientujete a vše potřebné bez obtíží najdete.

Ceník

Rozhodli jsme se, že ceník našich jazykových a překladatelských služeb uděláme co nejpodrobnější a nejpřehlednější, aby v něm každý našel to, co potřebuje. Zaprvé budeme rádi, když cenu za svůj překlad zjistíte předem a budete jasně vědět, co můžete očekávat. A zadruhé jsme přesvědčeni, že naše ceny jsou více než příjemné – tak proč se s nimi nepochlubit. Například 1 normostrana soudního překladu do francouzštiny u nás vyjde na 690 Kč.

Výuka ruštiny

Ještě před 30 lety se ruský jazyk všechny děti povinně biflovaly na školách… a dnes lze u nás počet lidí v aktivním věku, kteří se obstojně rusky domluví, spočítat doslova na prstech jedné ruky. Žádný div, že počet zájemců o studium ruského jazyka opět stoupá. Naše jazykové kurzy ruštiny nabízíme ve formě individuální i skupinové, pro jednotlivce i pro firmy, v Praze i kdekoliv po České republice.

Tlumočení

V sekci Tlumočení si můžete přečíst obecné informace o tom, jaké tlumočnické služby zajišťujeme. Dozvíte se, že tlumočení není jenom o překládání z cizího jazyka a špitání do ouška při setkání vládních delegací. Právě naopak, tlumočení dnes zahrnuje různé techniky, nedozírné možnosti a spoustu bonusů navíc. Naše portfolio zahrnuje běžné tlumočení i soudní tlumočení, simultánní a konsekutivní tlumočení, tlumočení v zahraničí a také pronájem konferenční i tlumočnické techniky.