Nadšení z obsahu je důležité. Hlavní je, aby vám pomáhal.

Co máte nejraději u nás na webu

Kam nejčastěji míří návštěvníci našeho webu? Inspirujte se stránkami, kde tráví nejvíce času a hodně se na ně vrací. Právě tam najdete nejpopulárnější obsah Translation-interpreting.cz, výkladní skříně společnosti JSV International Assistant Service s.r.o.

1. Výuka angličtiny

Podívejte se, že anglicky naučíme každého z vás. Důležité je vaše odhodlání a ostatní už zařídíme my. Upřednostňujeme užití jazyka v praxi před gramatikou. Výuku anglického jazyka zajišťujeme nejen v Praze, ale i na jiných místech České republiky, a to jak pro děti, studenty i širokou veřejnost. Vyučování je možné individuálně či ve skupině. Před samotným studiem probíhá osobní pohovor a vstupní test.

2. Soudní tlumočení

Prověřte si náš kvalitní servis v oblasti soudního tlumočnictví jednotlivcům, firmám i úřadům. Soudní tlumočení podléhá přísným pravidlům, ve kterých se perfektně orientujeme. Soudně ověřeného tlumočníka budete potřebovat např. při sňatku s cizincem, při jednání s účastí cizích státních příslušníků, při soudních jednáních či v rámci zkoušek na střední a vysoké školy.

 3. O nás

Je jasné, že nechcete kupovat zajíce v pytli – a od toho tu je sekce O nás. Dozvíte se v ní o historii naší společnosti, o cenách, za které pracujeme, o termínech a o práci, kterou již máme za sebou. Nechybí odpovědi na nejčastěji kladené dotazy. 4. Magazín

Náš on-line magazín si rychle získal vaši přízeň. Najdete v něm mnoho zajímavostí, rad a tipů ohledně cizích jazyků, jejich výuky, tlumočení a překládání. Každý měsíc v něm najdete výživnou porci užitečných článků.

5. Překlady

Víme, že přeložit text zvládne v dnešní době skoro každý. Pokud však chcete mít přeložený text na jisté úrovni a bez chyb, určitě se obraťte na nás. Ať už chcete přeložit jednu stránku nebo rovnou celou knihu, jsme tu pro vás.

6. Kontakt

Nejpraktičtější část našich internetových stránek. Právě tam hledáte naši adresu, provozní dobu kanceláře, telefonní čísla nebo e-mail. V kontaktní sekci je i naše bankovní spojení a street view z místa našeho sídla.

7. Lokalizace

Kvalitně a za rozumnou cenu pro vás zajistíme lokalizaci webových stránek. Pracujeme s formáty souborů XML, HTML, PHP i flashovými prezentacemi. Lokalizace online i offline dokumentace je samozřejmostí.