Tady je naše království. Kancelář v Chronos Business Centre.

Parkoviště, Čína a naše další novinky (2. čtvrtletí 2018)

Jak si užíváte prázdniny? Je vám vedro? My jsme se také pěkně zapotili, především kvůli velkému množství práce, která se na nás ze všech stran valí. Možná i z tohoto důvodu nastal ten správný čas na rychlou rekapitulaci všeho, co se nám od dubna do června 2018 povedlo a co jsme pro vás připravili nového.

Středobodem veškerého našeho konání je spokojený zákazník. Společnost JSV International Assistant Service s.r.o., provozovatel webových stránek www.translation-interpreting.cz, se vám s veškerou úctou snažil v průběhu tří jarních měsíců servírovat to nejlepší v oborech jazykového překladatelství, tlumočení a výuky jazyků.

Proto také rozšiřujeme naše služby

Vyhotovíme vám například překlad z vietnamštiny a do vietnamštiny pouze za 800 Kč /NS. Umíme standardní, ale i soudní, notářské a další odborné překlady.

Nově zařizujeme superlegalizaci na Velvyslanectví Čínské lidové republiky (Pelléova 1116/18a, 160 00 Praha 6-Bubeneč). Jedná se o nejvyšší ověření veřejných listin správním orgánem pro možnost použití v zahraničí.Děláme též audio nahrávky (včetně mluveného slova) jako zpravodajství, zpracování populárních témat (npř. historie města) a jiné požadavky. Všechno od rodilých mluvčích a ve formátu MP3.

Rádi se pochlubíme dobrou referencí

Nahlédněte do naší sekce Reference, kam jsme přidali několik nových poděkování od našich spokojených klientů:

  • Společnost Rieter CZ, přední světový výrobce strojních zařízení a ucelených systémových řešení pro textilní průmysl, děkuje za tlumočení v německém jazyce.
  • Portál cz nás doporučuje jako osvědčeného dodavatele služeb.
  • Pro město Znojmo jsme vytvořili audio nahrávky na téma „Znojemská Beseda“.

A dále zlepšujeme náš zákaznický servis

Využijte možnost parkování ZDARMA přímo v administrativní budově Chronos Business Centre, kde v pátém patře sídlíme. Vjezd vede z Jindřišské ulice 832/1. Zapůjčíme vám dokonce i firemní automobil k využití na obchodních schůzkách nebo k odvozu na letiště.

Navíc pravidelně přinášíme praktické rady a zajímavosti

Na jaře jste si mohli v našem internetovém magazínu přečíst celou řadu podnětných i oddychových článků. Z těch nejvíce navštěvovaných jsme vybrali: