Přestěhovali jsme se a naše další novinky (1. čtvrtletí 2017)

Během minulých tří měsíců se v naší společnosti JSV International Assistant Service s.r.o. stala celá řada událostí s cílem zjednodušit vaši cestu ke kvalitnímu překladu, tlumočení nebo výuce jazyka. Rádi bychom je nyní ve stručnosti připomněli, abyste všech našich výhod a novinek mohli využít.

Hlavní změnou je stěhování naší kanceláře. Od 1. dubna 2017 máme novou kancelář na adrese Václavské náměstí 832/19, Praha 1, 100 00. Její velkou předností je vynikající dosažitelnost městskou hromadnou dopravou (metro, tramvaj). Vaše překlady si tady můžete vyzvednout i mimo pracovní dobu.

Poté, co jsme na podzim loňského roku upravili naše webové stránky, nabízíme na nich od ledna 2017 magazín plný článků z oborů překladatelství, tlumočnictví a jazykové výuky. Najdete v něm spoustu inspirace, zajímavostí, informací o našich službách, tipů a jiného čtení. Přečtete si například, jak se připravit na tlumočení na svatbách, odhalte taje čínštiny, seznamte se s praktickými internetovými slovníky, odhalte nejdelší slovo na světě nebo objevte, jak se motivovat k výuce cizího jazyka.

Využijte rozšířeného překladatelského servisu

V únoru jsme pro vás rozšířili portfolio jazyků, do kterých překládáme (a samozřejmě i naopak). Jedná se o kyrgyzštinu a o čečenštinu. Vzhledem k tomu, že spolupracujeme s rodilými mluvčími, nabízíme rychle a kvalitně realizovaný překlad bez chyb i se zachováním všech kulturních specifik.

Přírůstkem do širokého spektra našeho překladatelského a tlumočnického servisu je vyšší ověření listin zvané též superlegalizace (je nutná pro dokumenty jako rodné a oddací listy, plné moci, výpisy z obchodního rejstříku apod.). Zajistíme vše potřebné a ještě vám ušetříme dlouhé hodiny vyjednávání na úřadech.

V návaznosti na superlegalizaci zařizujeme taktéž udělení apostily.

Pevně věříme, že během spolupráce s JSV International budete spokojeni. Chcete-li se na cokoliv zeptat, neváhejte nám napsat. Našimi klienty se rádi necháváme inspirovat!