Rozsah našich jazykových služeb je široký.

Vyberte si z našeho širokého portfolia služeb

Na první pohled by se mohlo zdát, že práce překladatelské agentury se točí především kolem překládání, případně kolem tlumočení a výuky cizích řečí. Ano, je to velká část naší práce, avšak naším cílem je nabídnout vám komplexní škálu služeb souvisejících s porozuměním zahraničním jazykům.

Hlavní výhodou takového přístupu je možnost vzájemného doplňování jednotlivých služeb. Typickým příkladem je zákazník, který potřebuje něco přeložit a rozhodne se, že do budoucna se cizí jazyk naučí sám na takové úrovni, aby už za překlady nemusel platit. Rádi mu pomůžeme s převedením textů do češtiny (a naopak) v první fázi i s výukou ve fázi druhé.

Překlady bez slovníku a kvalitně

Proto v rámci překladatelského servisu zvládneme nejen standardní překlady několika desítek jazyků angličtinou počínaje a vietnamštinou konče. Zajišťujeme také soudní překlady, notářské překlady, lokalizace webových stránek a specializované úkony jako superlegalizaci a apostilu.

Výuka jazyků on-line i ve třídě

Jak jsme se již zmínili, častým požadavkem našich klientů je naučit se nebo se zdokonalit v ovládání některého ze světových jazyků. Žádný problém, spolupracujeme pouze se špičkovými lektory, kteří s ohledem na specifické požadavky zákazníka zvolí nejideálnější způsob výuky angličtiny, němčiny, čínštiny a dalších rozšířených jazyků.

Tlumočení, šušotáž a další kouzla

Možná byste to neřekli, ale nejvíce specifickým oborem naší agentury je tlumočnická činnost. Zahrnuje nejen klasické tlumočení a soudní tlumočení, ale také dvě zvláštní kategorie, využívané zvláště v současném uspěchaném a globalizovaném světě. Jedná se o tlumočení v zahraničí a o asistence u obchodního jednání. Umíme též zabezpečit konferenční a tlumočnickou techniku na jakýkoliv typ společenské akce.

Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete – jsme váš maják ve světě jazyků. Stačí nás kontaktovat nebo využít poptávkový formulář. Těšíme se na spolupráci!