PF 2018

Děkujeme za rok 2017 a vzhůru do roku nového

Každý rok je něčím zvláštní a ten loňský byl pro naši společnost doslova výjimečný.

Nemyslím tím jen spuštění tohoto on-line magazínu, byť se jedná o počin jistě významný a zavazující. I on ve své podstatě zapadá do našeho konceptu maximálního přiblížení k zákazníkovi a plnění jeho přání. Pravidelné články ze světa jazykových překladů, tlumočení a výuky jazyků slouží jako inspirace, motivace, dobrá rada i zábava.

Stačí zmínit například sérii článků zaměřených na efektivní způsoby učení cizí řeči. Nic není zadarmo, šarlatánské metody propagované v internetových reklamách slouží pouze k vysávání bankovních účtů nepolepšitelných důvěřivců, ale proč si biflování slovíček a gramatiky neusnadnit? Nejlepší je na to jít zábavnou formou, četbou knih, sledováním filmů nebo pobytem v zahraničí.

Překlady Fantasticky 2018

Hlavním důvodem, proč rok 2017 považuji za tak význačný, byla celá řada změn v naší práci s cílem zlepšení služeb zákazníkovi. Nejviditelnějším se stalo stěhování kanceláře z obtížně dostupné Prahy 5 do jejího centra na Václavském náměstí. A pokud se vám cesta k nám právě nehodí, nebo jste prostě z daleka, vyberte si z bohaté škály kontaktních možností – jsme vám k dispozici takřka nepřetržitě.Mnohem důležitějším krokem se však stalo dobudování našeho překladatelského týmu. Jazyků, které umíme překládat, je opravdu hodně. A najít pro každý z nich odborníka s jeho perfektní znalostí bylo docela oříšek. I ten jsme rozlouskli a dnes vám můžeme nabídnout překlady z takových jazyků jako z čečenštiny a kyrgyzštiny, z bosenštiny či z mongolštiny.

Polština, Francouzština atd.

Projdete-li se naším webem, zjistíte, že v komplexnosti a provázanosti služeb jsme šli loni ještě dál. Na soudní překlady navázala realizace apostily, na klasické tlumočení zajištění konferenční techniky a nyní dokážeme připravit i celkovou lokalizaci internetových stránek.

Je pro nás samozřejmé se za nic neschovávat, proto jsme na webu zveřejnili vše důležité o nás, ale také ceník a přehled termínů dodání.

V následujících dvanácti měsících budeme v nastaveném kurzu dále pokračovat. Těšíme se na vaši přízeň a pevně věříme, že ji dokážeme splatit dobře odvedenou prací.

Ať se nám všem v roce 2018 daří!

Za JSV Jana Švihlová