Ohlédnutí za rokem 2018 a přání do toho dalšího

Od zimy do zimy, 365 nocí, ale také stejný počet dní, naplněných prací, poznáváním i odpočinkem. Na začátku se rok zdál dlouhý, teď však už víme, že opět utekl jako splašený vlak a zůstal jenom ve vzpomínkách. Doufáme, že v krásných vzpomínkách, byť život nepřináší jenom hezké chvíle. Pojďme se společně ohlédnout za uplynulými dvanácti měsíci roku 2018, trochu je zhodnotit a zároveň se podívat do nejbližší budoucnosti.

Současná hektická doba nabízí ohromné množství příležitostí a je jenom na každém z nás, kterých a jakým způsobem se jich chopí. Znalost jazyků patří k faktorům, které naši cenu na tomto globalizovaném „lidském tržišti“ výrazným způsobem navyšují. Inu, nikoliv nadarmo se neříká „kolik řečí znáš, tolikrát jsi člověkem“.

Hlavní poslání překladatelské a tlumočnické agentury JSV International Assistant Service s.r.o. představuje pomáhat vám s tím.

Na cestě za porozuměním cizím jazykům

V duchu tohoto hesla se nesla i naše činnost v minulém roce. Zvýšili jsme počet překládaných jazyků, mezi něž teď patří i exotická pandžábština, darijština nebo furlandština. Pro novinky v našem portfoliu však není třeba cestovat za hranice všedních dní, což dosvědčuje například romština. Posílili jsme řady našich tlumočníků, abychom vám mohli nabídnout ještě kvalitnější služby v oblasti obchodní asistence a soudního tlumočení. Nabízíme realizaci apostily a superlegalizace. Dále rozšiřujeme výuku jazyků.Vzdělávání však stojí především na vás. Nikdy za vás nenajdeme motivaci ke zlepšování, k cestě za novými výzvami, k hledání dalších – často skrytých – možností. Pracujete-li na pozici, kde je znalost cizího jazyka nevyhnutelná, zajišťujete-li překlady ve vaší společnosti, jezdíte-li často do zahraničí na důležitá jednání, hledáte-li kvalitního dodavatele tlumočnického servisu, chcete-li se opravdu konečně naučit anglicky, jsme tady pro vás.

PF 2019

Naznačeným směrem se budeme ubírat i v roce 2019. Uděláme maximum pro udržení kvality našich překladů, tlumočení, jazykové výuky, korektur a dalších služeb. Chystáme změny cílené na rozvoj kvality a rychlosti za současného udržení přijatelných cen, které jsou rozumné pro obě strany. Hledáme nové způsoby, jak posouvat standard a zaměření jazykového servisu, což dokazuje například implementace některých metod alternativní výuky jazyků.

Vážení klienti a čtenáři, rádi bychom vám popřáli vše nejlepší v roce 2019. Užijte si ho podle sebe a svých možností, v každém případě šťastně, ve zdraví a v dobré kondici. Co si pod tím představíte konkrétně, to už je pouze na vás. My v každém případě rádi budeme vaším majákem ve světě jazyků!

Vaše agentura JSV International Assistant Service s.r.o.