Portfolio jazyků, s nimiž si poradíme, je široké

Jaké jazyky pro vás přeložíme

Základem naší činnosti je překládání zahraničních jazyků. Od roku 2009 vám nabízíme profesionální, rychlé, přesné a cenově dostupné překlady do mnoha cizích jazyků. Provádějí je přímo rodilí mluvčí či lidé, jejichž odbornost i jazyk jsou na velmi vysoké úrovni.

Rozsah jazyků, z nichž a do kterých překládáme, je skutečně bohatý. Posuďte sami, jedná se například o jazyky jako:

albánština, angličtina, arabština, ázerbájdžánština, běloruština, bosenština, bulharština, černohorština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, holandština, chorvatština, italština, japonština, kazaština, korejština, latina, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, mongolština, němčina, norština, polština, portugalština, ruština, řečtina, rumunština, slovenština, srbština, španělština, švédština, thajština, turečtina, ukrajinština, vietnamština

Požadujte víc než jen překlad

Ať již potřebuje standardní, soudní, technický či jinak odborný (marketing, chemie, fyzika) překlad, neváhejte a obraťte se přímo na nás.

Poradíme si i s jakýmkoli rozsahem. Zajistíme pro vás překlad kratších textů (smlouvy, životopisy, e-maily, rodné listy) či obsáhlejších dokumentů (učebnice, technické návody, knihy).

Od rozsahu a náročnosti se odvíjí termín zpracování. Jeden až tři dny trvá běžný text, dohodnout se však lze i na expresním překladu.

Co všechno také zahrnují překlady od nás?

  • Úpravu vzhledu textu,
  • korekturu jazyka rodilým mluvčím, pravopis českého jazyka,
  • dodržení formátování a designu dokumentů,
  • tvorba grafiky prezentace a překladů,
  • titulky k audio a video, přepisy textu,
  • právní poradenství ke smlouvám, náhradám škody a jiným finančním závazkům,
  • lokalizaci webových stránek a jejich úpravy webovým specialistou.

Náš tým tvoří špičkoví překladatelé, lektoři, tlumočníci a hlavně rodilí mluvčí. Na odborné překlady tu máme jazykové specialisty a nechybí ani soudní překladatelé.

Zkuste nám poslat nějaký skutečný překladatelský oříšek a přesvědčte se, jak snadno ho rozlouskneme!